درباره ما

ما ارزش محافظت و نگهداری را ثابت می‌کنیم

گروه Remmers توسط Bernhard Remmers در سال 1949 تأسیس شد و تا به امروز بعنوان یک شرکت مستقل خانوادگی مشغول به فعالیت است. Remmers تولید کننده تخصصی محصولات ساختمانی شیمیایی، رنگ‌های چوب و لاک و همچنین لاک‌های صنعتی می‌باشد. دارای حدود 1500 متخصص با تجربه، بیش از 400 سیستم حل مشکل محصول و دهها متخصص در مهمترین زمینه‌های صنعت است.

ما راه حلهای عملی را از ایده های نوآورانه ایجاد می کنیم

برای اینکه بتوانیم راه حل‌های واقعاً نوآورانه و قابل عرضه در بازار ارائه دهیم، بیش از 80 متخصص در بخش تحقیق و توسعه مشغول به فعالیت هستند، که هر روز در زمینه توسعه سیستم‌های محصول آینده‌نگر و دوستدار محیط زیست و صرفه جویی در منابع کار می‌کنند: برای محافظت مطمئن و بادوام از اجزای سازه ، ساختمان‌ها و سطوح.

مراکز تایید صلاحیت Remmers دارای ماشین آلات و سیستم‌های پیشرفته‌ای هستند که امکان شبیه سازی کل فرایند تولید را در شرایط واقعی فراهم می‌کنند. این مراکز فنی همچنین دارای بخش‌های بزرگ مشتری، خدماتی و آموزشی هستند که امکان مشتری مداری کامل را دارند.

دانستن بیشتر بدان معنی است که شما توانایی بیشتری دارید

گروه Remmers در طیف گسترده‌ای از بازارهای مختلف فعال است. محصولات ما از ساخت و ساز ، چوب و تولید کف تا سیستم‌های پوشش صنعتی متغیر است. مشتریان ما صنعتگران، تولیدکنندگان، سازمان‌های صنفی یا حتی صاحبان مشاغل هستند. مجموعه فعالیت‌های ما شامل تولید محصول منحصر به فرد و همچنین طراحی و توسعه  پروژه‌های ساختمانی با محصولات بی‌نظیر و اکولوژیک صنعتی است.

ما با تشکیل تیم‌های شایسته این نیازهای پیچیده را برآورده می‌کنیم: ما در دانشکده Remmers Bernhard تبادل افکار و انتقال دانش را تجربه می‌کنیم. و همچنین، توسعه کسب و کار در پروژه‌ها توسط برنامه‌ریزان Remmers، تجزیه و تحلیل ها و کسب گواهینامه‌ها توسط انستیتیو  Remmers و البته سیستم‌های حل مشکل محصول همگی تحت نام تجاری Remmers انجام می‌گیرند.

اطمینان از سرعت در دسترس بودن کیفیت

به دلیل رشد شدید و بالا رفتن نیاز مشتری، Remmers سیستم لجستیکی یکپارچه خود را گسترش داده و آن را به یکی از اهداف اصلی شرکت تبدیل کرده است. همه فرایندها، از تهیه مواد اولیه، تولید، انبارداری و توزیع، همه بهینه شده و با یکدیگر تنظیم شده‌اند.